פתח תפריט

בלוג

עבודות תשתיות ופיתוח

 

מיום הקמתה נמצאת מדינת ישראל, בתהליך מתמשך של התרחבות וגידול במספר התושבים. גידול במספר התושבים דורש בניית בתים חדשים, רחובות חדשים, שכונות וערים חדשות. כל אלה מצריכים תשתיות מתאימות ועבודות פיתוח בהיקפים גדולים. 

 

קרא עוד>>

בנייה מתועשת

 

בנייה מתועשת היא שם כולל לשיטות שונות, ביניהן בנייה קלה, בנייה ירוקה או בנייה מודולרית. אולם מה שמאפיין אותה בחתך רוחבי ומבלי להיכנס לפרטים הטכנולוגיים המסובכים, הוא הרכבה מהירה של חלקי בניין שהוכנו מראש.

 

קרא עוד>>

מהו מרלו"ג

 

מרלו"ג הינו ראשי תיבות של מרכז לוגיסטי זהו למעשה המתחם בו מתבצעות כל הפעילויות הקשורות לקליטת חומר, אחסנו, ניהולו, הכנתו למשלוח והפצתו לסוחרים וחנויות ושינועו לאורך כלל שרשרת האספקה.

 

קרא עוד>>
 

תכנון נכון ויעיל של תשתיות כבישים

 

כביש הינו מוצר הנדסי מרתק ומורכב ולהאופן שבו הוא מתוכנן ונבנה יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת הן על המשתמשים בו והן מהבחינה כלכלית.

 

קרא עוד>>

אילו מערכות בטיחות חשוב להתקין במבני ציבור?

 

קבוצת אורון מומחית בייזום, תשתיות ובנייה למגורים, בנייה מתועשת והנדסה אזרחית וכל הקשור אל מחצבות, בטון, עבודות עפר ,אספלט והובלה לתעשייה. כחברה אשר אחראית לתחומים כה חשובים ונרחבים אנו שמים דגש גם על מערכות הבטיחות המותקנות במבנים עליהם אנו אחראים. במאמר זה רשמנו בפניכם מהן אותן מערכות בטיחות אותן יש להתקין במבנים ציבוריים. הבה נתחיל..

 

קרא עוד>>

5 טיפים לניהול ואחזקת מגדלי משרדים

 

מעוניינים בחברת שתטפל בכל הקשור אל ניהול ואחזקת מגדל משרדים? המומחים שלנו רשמו עבורכם טיפים חשובים טרם בחירתה של אותה חברה. התחילו לקרוא..

 

קרא עוד>>
 

חפירה ודיפון השימוש בהם בתחום הבנייה

 

קידוחים וחפירות בקרקע מבוצעים למטרת רבות כמו חיזוק יסודות, קיבוע מבנים וגם לשם חיפוש אוצרות טבע בכלל וגז בפרט. בתהליך בניה מבוצעת עבודה הנקראת חפירה ודיפון. מהי חפירה ודיפון, ומתי היא נחוצה?

 

קרא עוד>>

מהן עבודות עפר?

 

 אחד השלבים החשובים ביותר במהלך סלילת כבישים, בניית גשרים, בנייה של מבנים ועבודות בנייה נוספות הוא שלב עבודות העפר.

 

קרא עוד>>

קבלן ג' 5 מה זה אומר?

 

מה זה סיווג קבלנים? למה זה טוב? אם אתם בעלי מקצוע בתחום הבנייה והשיפוצים, או אפילו לקוחות שמעוניינים לבצע שיפוץ בביתם או בכל נכס ששייך לכם – חשוב שתכירו את המושג סיווג קבלנים.

 

קרא עוד>>
 

מהו קונסטרוקטור כל מה שצריך לדעת

 

מהנדס קונסטרוקציה או בשמו הנפוץ יותר- מהנדס בניין אם אתם נזקקים לשירותיו כנראה שאתם לפני עבודה משמעותית בתחום הבנייה. בחירת הקונסטרוקטור היא בחירה חשובה מאד שכן מטרתכן המשותפת היא לבנות מבנה יציב ואיתן.

 

קרא עוד>>

כל מה שחשוב לדעת על מעבדת בטון

 

בטון הוא חומר המשמש לבנייה. בטון מורכב מתערובת של צמנט, חול חצץ ומים. לאחר ייצור התערובת במפעל הבטון מובילים אותה לאתר הבנייה במערבל בטון. לאחר שעה עד 10 שעות התערובת נקשרת(מאבדת מהאלסטיות שלה).

 

קרא עוד>>

סלילת כבישים

 

תשתית הכבישים בארץ ישראל החלה להתפתח עוד בתקופת המנדט הבריטי, כאשר בשנת 1921 הוחלט על הקמתה של חטיבה הנדסית שתפקידה יהיה לבצע עבודות פיתוח תשתיות.

 

קרא עוד>>
 

מפעלים ומרכזים לוגיסטים - קבוצת אורון

 

הקמת מפעלים ומרכזים לוגיסטים

 

תפוקתו של כל מפעל ומרכז לוגיסטי באשר הוא, נשענת על מכלול של תהליכים. שיפור התהליכים משמעותם הגדלת התפוקה ופירושה של זו האחרונה הגדלת הרווחים. 

 

קרא עוד>>
מניית קבוצת אורון - לצפיה במניה לחצו כאן

כתובת משרדינו בבאר שבע:

יהודה הנחתום 6, בית דניאל, באר שבע

 

כתובת משרדינו בחולון:

הרוקמים 26, מתחם עסקים עזריאלי, חולון


טל. 08-6295000

פקס. 08-6270051

מייל.  oron@oron-group.co.il

 

לאתר האינטרנט של אורון נדל"ן

www.oron-nadlan.co.il

 

כל הזכויות שמורות לקבוצת אורון בע”מ

אודות הנגישות

קבוצת אורון - אחזקות והשקעות בע    דן אנד ברד סטריט duns

 

חותם אמינות עבריתחותם אמינות עברית

 

הפעל נגישות

בניית אתרים