פתח תפריט

5 טיפים לניהול ואחזקת מגדלי משרדים

5 טיפים לניהול ואחזקת מגדלי משרדים

 

 

מעוניינים בחברת שתטפל בכל הקשור אל ניהול ואחזקת מגדל משרדים? המומחים שלנו רשמו עבורכם טיפים חשובים טרם בחירתה של אותה חברה. התחילו לקרוא..

 

טיפ 1 - לא מוותרים על התייעלות

התייעלות מהווה את אחד הכללים החשובים ביותר בחיים, דבר אשר תקף גם לגבי כל הקשור אל ניהול ואחזקת מגדלי משרדים ומבנים נוספים. ניהול ואחזקת מבנים מחייבים ידע ניהולי, תפעולי, קשר שוטף עם ספקים, יישום מהיר של התיקון או העבודה הנדרשת בתחום האחזקה ועוד.

 

בכדי להתייעל בכל הקשור אל ניהול ואחזקת המבנה בו אתם מתגוררים או עובדים, יש לכם שתי אפשרויות.

 

האפשרות הראשונה היא לפנות אל חברה שעוסקת בניהול מגדלי משרדים ולאחר מכן אל חברה שעוסקת באחזקה, ניקיון ותחזוקת מגדלי משרדים.

 

אפשרות שנייה היא לפנות לחברה אחת שתבצע עבורכם את כל הקשור אל ניהול ואחזקת מבנים. כאן תחסכו בזמן ובכסף. חברה אחת תנהל את כל הקשור אל אחזקת מגדל המשרדים, ניקיונו, תחזוקת המערכות השונות בו ועוד.

 

טיפ 2 - לא מוותרים על שירותי חירום

חשוב לבחור חברת ניהול ואחזקה שיכולה להבטיח לכם מענה מיידי במקרה חירום. כל אחד מודע לעובדה שבמקרים המוגדרים כחירום (התפוצצות של צינור, תקלה במעלית וכו'), חייבים לשכור במיידית את שירותיו של איש מקצוע אמין ומקצועי. חברת הניהול והאחזקה אליה תפנו צריכה לפתור עבורכם את הבעיה על ידי הזמנת איש מקצוע באופן מיידי או לספק לכם טלפון של ספק חירום איתו היא עובדת.

 

תמיד יש לוודא שיש לחברה מוקד חירום שפעיל במהלך שעות היממה או שהיא מספקת נייד של כונן החברה אשר יכול להתנהל כנדרש במקרה חירום.

 

טיפ 3 - בודקים רישיונות והיתרים נדרשים

בוחרים חברת ניהול ואחזקת מבנים אשר יכולה להציג בפניכם רישיון עסק והיתר לעסוק במגוון תחומי הטיפול הנדרשים.

 

אם למשל החברה מעסיקה חשמלאי, רואה חשבון ואנשי מקצוע נוספים, תמיד יש לוודא שאלו מחזיקים באישור העסקה ורישיון לפעול בתחום. בנוסף, תמיד חשוב לוודא שהחברה מתחייבת להשתמש בחומרים וכלים ייעודיים המורשים לשימוש מבחינת המשרד לאיכות הסביבה ושהיא מתחייבת לבצע כל עבודה ועבודה בהתאם לתקנים הנדרשים.

 

טיפ 4 - הכל בכתב

אין זה משנה עד כמה אתם מכירים את בעלי החברה או אנשים העובדים בה. תמיד חשוב לבקש מהחברה הצעת מחיר מפורטת הכוללת מע"מ וכל מה שסוכם. לאחר מכן, יש לחתום על הסכם הכולל את כל מה שסוכם בהצעת מחיר ובעל פה.

 

בנוסף, במהלך הטיפול/תיקון חובה שבעל המקצוע יכתוב הכל על מנת שיהיה לכם תיעוד למקרה ואופן פתירתו.

 

לא מוותרים על אחריות

תמיד חשוב לוודא שכל עבודה אשר מתבצעת במגדל המשרדים היא עבודה באחריות. בנוסף, חשוב לברר האם מדובר על אחריות של חברת התחזוקה והניהול של המבנה או שמא מדובר על אחריות מטעם אותו בעל מקצוע שנשלח על ידי חברת הניהול והאחזקה. בהצלחה!

 

 

מניית קבוצת אורון - לצפיה במניה לחצו כאן

כתובת: יהודה הנחתום 6, בית דניאל, באר שבע
טל. 08-6295000

פקס. 08-6270051

מייל.  oron@oron-group.co.il

 

כל הזכויות שמורות לקבוצת אורון בע”מ

אודות הנגישות

קבוצת אורון - אחזקות והשקעות בע   BDI דן אנד ברד סטריט duns

 

חותם אמינות עברית

 

הפעל נגישות

בניית אתרים